Wigilia Wielu Narodów

W dniu 7 grudnia 2019 r. we Wrocławiu odbyła się Wigilia Wielu Narodów, coroczne spotkanie przedświąteczne przebywających w Polsce uczestników międzynarodowej wymiany młodzieży organizowanej przez ROTARY w ramach programu Rotary Youth Exchange Program. Wśród nich była dwójka tzw. “wymieńców”, znajdujących się pod opieką naszego klubu, a w szczególności Kolegi Bartka Kisielewskiego. .

Rotariańska Wymiana Młodzieży

Na początku października 2019 r. gościliśmy w klubie młodzież uczestniczącą w rotariańskim programie wymiany młodzieży. Przez pół roku przebywają w Polsce pod opieką rotarian i po ukończeniu kursu języka polskiego uczęszczają do polskich szkół średnich. W tym czasie mieszkają u rodziny polskiej, z której dziecko też uczestniczy lub uczestniczyło w tej wymianie, przebywając w...