ZREALIZOWANE PROJEKTY

Zrealizowane projekty RC Kraków Wawel

Rok 2009

Został zrealizowany grant na 35 000 USD, głównie z wkładu RC Troon (Ayr, Szkocja) w wysokości 33 000USD, wkład RC Kraków Wawel wyniósł 2 000 USD. Zakupiono za pośrednictwem Wheechair Foundation 280 wózków inwalidzkich. Wózki w kolorze ferrari z emblematami RI zostały rozprowadzone do szpitali, ośrodków opieki i osób prywatnych w Krakowie i regionie.

Rok 2004

Zakup laparoskopu dla Szpitala im. Narutowicza w Krakowie (140 tys. zł)

Rok 2003

Przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego CM UJ (50 tys. zł)

Czas trwania:
05/01/2014
Rok 2002

Przekazanie Klinice Kardiologii UJ urządzenia do programowania rozruszników serca ERA 300 (10 tys. $)

Pomoc powodzianom w Niemczech (1.000 E)

Zakup wyposażenia dla Ośrodka Terapeutyczno- Leczniczego dla dzieci autystycznych (1.650 E)

Rok 2000

Zakup domowego wyposażenia medycznego dla osób w podeszłym wieku dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Krakowie (25 tys. zł)

Przekazanie 2 inkubatorów typu 8000 NC firmy Dragen dla noworodków, oraz szczepionek Infanrix (77 tys. zł)

Przekazanie pomocy powodzianom z Gminy Łososina Dolna (13 tys. E)

Rok 1999

Pomoc finansowa w organizacji operacji w USA Ilonki Horowskiej.

Zakup kamery SONY DCR TR 700 dla Ośrodka Terapeutyczno-Szkolnego dla dzieci autystycznych.

Zakup inkubatorów i szczepionek przeciw neuro-infekcjom dla szpitala im. Jana Pawła II (80tys. zł)

Rok 1998

Dofinansowanie Szkoły Podstawowej nr 131 im. św. Mikołaja w Krakowie.

Zakup noża chirurgicznego dla Instytutu Onkologii w Krakowie.

Opieka nad Ośrodkiem Szkolno – Terapeutycznym dla dzieci autystycznych w Krakowie.

Rok 1997

Objęcie pomocą finansowa dziecka z porażeniem mózgowym.

Link do stron Rotary

Główny projekty Rotary

Clean water, sanitation, and hygiene

To support water and sanitation projects, Rotary collaborates with the U.S. Agency for International Development. Rotary also works with UNICEF to provide technical guidance in the development and implementation of our WASH in Schools Target Challenge.